Partnerzy

Grupa Gerresheimer

Grupa Gerresheimer zalicza się do liderów w zakresie rozwiązań systemowych, opakowań ze szkła i tworzyw sztucznych, dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Dzięki opakowaniom ze szkła rurowego i lanego grupa ma wysoką pozycję na rynku europejskim i amerykańskim. Grupa Gerresheimer jest kompetentnym i innowacyjnym światowym partnerem w zakresie produkcji opakowań.

Prezentacja firmy GERRESHEIMER

Heinlein

Heinlein to niemiecki producent zamknięć plastikowych. Firma Heinlein powstała w 1932 roku. Zajmuje się produkcją zamknięć używanych zarówno w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i chemicznym. Spełnianie wysokich oczekiwań klientów jest najważniejszym zadaniem firmy. Heinlein spełnia najwyższe europejskie normy DIN EN ISO 9001.

Sensoplast

Sensoplast to niemiecki producent zamknięć plastikowych. Firma Sensoplast na przestrzeni ostatnich 10 lat stała się jednym z ważniejszych producentów zamknięć dla przemysłu farmaceutycznego. Wielu znanych producentów farmaceutycznych już dziś używa zamknięć dostarczanych przez Sensoplast. Także medycyna weterynaryjna oraz sektor produkcji olejów korzysta z pomocy Sensoplastu jako godnego zaufania dostawcy i producenta.Staehle to wiodący niemiecki producent pojemników aerozolowych. Firma Staehle powstała w 1899 roku w Stuttgarcie, gdzie siedziba firmy mieści się do dziś. Od 1956 roku w ofercie ma pojemniki aerozolowe. Od tego czasu techniki produkcji i jakość produktów Staehle ciągle rośnie. Firma stosuje własny opatentowany sposób testowania wysokociśnieniowego produkowanych pojemników. Pozwala to zapewnić wysoką jakość sprzedawanych produktów. Doświadczenie ponad stu lat gwarantuje realizację wszelkich życzeń klientów.

aero pump

Aero Pump to niemiecki producent atomizerów. Od prawie 50 lat Aero Pump oferuje innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Utworzona w 1976 roku firma znana ze swej kreatywności, zaangażowania i zorientowania na klienta była i jest nadal cenionym partnerem dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz technicznego. Filozofią firmy jest wdrażać produkty zgodnie z potrzebami klientów.


Firma Ewjan to prywatne przedsiębiorstwo założone w 1996 roku. Swoje biuro posiada w Katowicach oraz w Warszawie.

wiecej

W naszej ofercie mamy pojemniki szklane dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego 
i farmaceutycznego.

wiecej

Ewjan Consulting
ul. Henryka Dulęby 5, 40-833 Katowice
tel.: +48 32 608 6137, fax: +48 32 203 6833
e-mail: ewjan@ewjan.pl

wiecej

© copyright by Ewjan - doradztwo techniczne i marketingowe. All rights reserved.