o firmie

Firma Ewjan to prywatne przedsiębiorstwo założone w 1996 roku. Swoje biuro posiada w Katowicach oraz w Warszawie. Nasze usługi obejmują doradztwo w zakresie opakowań szklanych
i aerozolowych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego oraz budowlanego. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Poprzez ścisłą współpracę z naszymi Partnerami możemy spełniać najbardziej wyszukane oczekiwania naszych klientów.

 

Współpracę z nami i nasze produkty doceniło wiele polskich jak i europejskich firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Portfolio. Znajdziecie tam wybrane produkty dobrze znane ze sklepowych
i aptecznych półek.

Zapraszamy również do działu Oferta, gdzie prezentujemy seryjnie produkowane opakowania. Jeśli szukasz rozwiązania indywidualnego, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze możliwości.

W naszej ofercie mamy pojemniki szklane dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego 
i farmaceutycznego.

wiecej

Reprezentujemy na terenie Polski holding hut szkła Gerresheimer, współpracujemy z wiodącymi producentami akcesoriów do przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

wiecej

Ewjan Consulting
ul. Henryka Dulęby 5, 40-833 Katowice
tel.: +48 32 608 6137, fax: +48 32 203 6833
e-mail: ewjan@ewjan.pl

wiecej

© copyright by Ewjan - doradztwo techniczne i marketingowe. All rights reserved.